Fellne

Shitet nga: Adhurim 25 Tet 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

520 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 245-50-18 me goma te veres te mira fellnet jon univerzal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim