Fellne

Shitet nga: Armend 22 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesë Fellne 17 ylli fellnet jan shum te mira nuk dridhin as nuk gjujnë fellnet jan te 4 ne rregull nje gomë osht e shperthyer mund te me shkruani dhe ne viber +38649166124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim