Fellne

Shitet nga: Alban 08 Dhj 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
225/19 zooll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim