Fellne

Shitet nga: hk 16 Dhj 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per pasat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim