Fellne

Shitet nga: Faton 13 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per Mercedes 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim