Fellne

Shitet nga: Nexhi 13 Shk 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per pasat vw 17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim