Fellne

Shitet nga: nexhi 14 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 me goma shum te mira per pasat vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim