Fellne

Shitet nga: Burim 19 Shk 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim