Fellne

Shitet nga: Faton 23 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shtien fellnet 17 me goma komplet 225 45 r17 te rujtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim