Fellne

Shitet nga: Fellne 06 Mar 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne Per Audi A4
Numri 225 17 Shum Te Mira Jan Ardh Prej Zvicrre Qe 2 Muaj Por Une Dua Ti Shes Sepse Pak Tmdhaja Per Audien Tem.Me Goma Shum Tmira Prej Zvicrre Ashtu Baj Ndrrim Edhe Me Fellne Per Audi A4. Numri 16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim