Fellne

Shitet nga: ... 15 Mar 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 14 shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim