Fellne

Shitet nga: Avdi 22 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 fellne me goma M/S ,dy jan 205/50/R15 ne gjendje shume te mire dhe dy jan 195/60/R15 ne gjendje mesatare.Qmimi 120 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim