Fellne

Shitet nga: Amir 01 Maj 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 Fellne me gjithë goma per volkswagen me dimensione 175x65x13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim