Fellne15 per opell

Shitet nga: opel 06 Shk 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen me 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim