Fellnet nr13 per Ford Fiesta Reno

Shitet nga: Fellne 27 Mar 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes feellne per Ford Fiesta bejn edhe per Reno fellnet jan shum t rujtne jan nga firma Titan jan numer 13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim