Fellnet me guma t`veres treja te ardhura nga gje..

Shitet nga: nexh 17 Pri 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jan 14 ,te sa po ardhura nga gjermanija

gomat po ashtu jan te ardhura nga gjermanija treja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim