Fellnet

Shitet nga: Dritoni 27 Shk 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellnet me goma shum te mira
gomat jon M+S shum tmira qmimi pak i diskutushem
mund te me kontaktoni edhe ne viber+37744993993
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim