Fellnet

Shitet nga: Dritoni 27 Shk 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 fellnet pa goma shum te rujat shum tmira
mund te me kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim