GOMA ME BANDASH 14 QMIMI 40 ERO

Shitet nga: goma 24 Tet 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandash 14 GOMAT NUK JAN AQ TE MIRA
QMIMI 40 ERO GOMA TE VERES JAN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim