GOMA TE NDRYSHEM PER VETURA

Shitet nga: Fisnik 05 Mar 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHITEN GOMAT ME SHUMIC KA 10 ERO

PER INFO 045295767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim