Goma me C

Shitet nga: veli 29 Mar 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten komat te ardhura nga zvicrra jan me C. 235.65 16 siq po shifen ne foto 3 copa jan te reja90%, qmimin e kan 45 euro kto tjerat jan 70% trejaqmimin e kan 35 euro
gjithsej jan 14 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim