Goma

Shitet nga: Fellne 21 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nr 13 +38649147155
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim