Goma

Shitet nga: leon 19 Mar 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gumat shum te mira 2 jav jan te perdorta 16 jan gumat ver e dimen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim