Goma 13-she

Shitet nga: Kujtim 10 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 goma me bandashe per OPEL
te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim