Goma 14 175-65-14

Shitet nga: Fisi 01 Nën 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 14 te miraa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim