Goma 15 Per vetur Te Veres Shum Te Mira

Shitet nga: Fisi 16 Pri 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   180 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 15 Te veres 195-60-15 Shum T mira Per Ver
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim