Goma 16 te reja

Shitet nga: nexhi 24 Jan 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten kater goma me fellne16 fellnet jan me 5 vrima per vw mercedes e tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim