Goma 16

Shitet nga: Remzi 09 Pri 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 205 - 55 - zr 16 Michelin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim