Goma 17

Shitet nga: Labinot 22 Mar 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 17she continental, jan te ardhura prej gjermanis ne gjendje te mire, mundeni me kontaktu ne kta 2 numra:

044812458
044990504


Tags: Goma per Audi a3, Audi a4, Audi A6, volkswagen, ford.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim