Goma 175/60/15

Shitet nga: Perparimi 20 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e veres 175/60/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim