Goma 185/65/15 M+S Sava

Shitet nga: Hasim 19 Sht 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 185/65/15 M+S Sava
Te perdorura vetem 3 muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim