Goma 195/65 R15 continental

Shitet nga: kenan 10 Mar 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   125 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat per ver.. Continental ni profil te 4-tertat tnjejta 15-tshe 195/65 r15.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim