Goma 195/65/R15

Shitet nga: Drini 16 Dhj 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy guma 195 65 R15 M+S per dimer te perdorura. Jan hek nga golf 4 janë te mira qe jan ardh prej gjermanis qmimi 50€ dy gumat .

Viber +37745592116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim