Goma 205\55 R16

Shitet nga: ilaz 20 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per FW 15 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim