Goma 215/60 R16

Shitet nga: Goma 10 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
6 copa 100 euro! Shum mir!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim