Goma 225/45/R17 t'Veres

Shitet nga: Dardan 02 Tet 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma t'veres n gjendje t mir njana pothuajse e re t veres
10 € per cop
Viber: +436765809352
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim