Goma 225/55/R18

Shitet nga: Florent 01 Qer 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   140 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Gomat 225/55/R18 shum te mira po thuaj se te reja per ma shum info komtakto ne numerin e telit

Viber... +37744832497Florent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim