Goma 235/55/R17 te Veres 2 Cope

Shitet nga: Florent Dje 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma 235/55/R17 te Veres 2 cop po thuaj se te reja per ma shum kontakto viber +37744832497
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim