Goma Dimri. 225/70R 15C

Shitet nga: Lundra 05 Dhj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma dimri me Bandash te importuara nga Suedia,jan ne gjendje shumë te mirë.
Dy prej tyre jan Gislaved dy jan Bridgestone,ndersa numrat i kan te njejt
225/70 R15C.

Qmimi 220 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim