Goma M+S 15-she

Shitet nga: Mentor 23 Shk 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma M+S. Jane me bandasha me 5 vrima. Bejne per opell, mercedese vetura tjera. Gomat jane 15-she dhe ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim