Goma Te Reja 195-65-15

Shitet nga: Fisnik 06 Maj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e reja dy jav te perdoruara te dimrit qmimi 35 copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim