Goma dimrit 14

Shitet nga: Ibush 21 Dhj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit gjendje shumm te mire pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim