Goma dimrit

Shitet nga: Alban 19 Jan 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
251 65 R 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim