Goma e traktorit

Shitet nga: albert 18 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shitet goma e traktorit e perdorur 11.2-28 Rekord Ne gjendje te mir çmimi 40 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim