Goma m+s

Shitet nga: Leon 22 Mar 01:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma jan tperdorura vetem dy jav gomat jan per ver edhe dimer nr.16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim