Goma me fellne 18 coll edhe 16 coll

Shitet nga: ylber 07 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma me fellne 18 coll edhe 16 coll me goma te vers per ni par 150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim