Goma me fellne M+S

Shitet nga: Haxhi 21 Pri 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
GOMA ME FELLNE M+S GOMAT TE MIRA BEJN PER GOLF 2 DHE 3 PO ASHTU EDHE PER OPELA ...!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim