Goma me fellne per WV Taureg

Shitet nga: sylaaaa 05 Gsh 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR   450 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me fellne
-18 coll
-te ardhura nga zvicrra
- gumat e dimrit m+s
qmimi fiks 380
kontakti 044149990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim