Goma per Bager 14.20 dy copa

Shitet nga: Shpetim 01 Jan 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per ratlada apo per sskipe , jan te mira te bajtene 14.20 per meteper kontakto ne nr: 044598378 Dy goma jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim