Goma per mercedes

Shitet nga: goma 21 Shk 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat me bandash per mercedes 15 jon me 5 vrima jan shum te mira jan te ballansune as nuk dridhin as nuk gjujn per me shum info thirrni ne nr 044102 254
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim